firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

14. 05. 2010
Dotaz: Dobrý den,psa německou dogu cca ročního jsem si vzala před rokem z útulku.Ve zkratce:pes trpěl průjmy, po podstoupení opakované léčby jsme následně zjistili poruchu slinivky břišní.U něj se bohužel jedná o trvalý stav kdy slinivka produkuje minimální množství trávících enzymů.Celkově má pes oslabenou imunitu a občasné kožní vyrážky. Jelikož se v poslední době jeho stav rapidně zhoršil a léky již přestaly zabírat jsme uvažovali i o utracení, nejen kvůli jeho stavu ale také bohužel finanční stránce,kdy se léčba včetně dietního krmiva začala šplhat do velmi vysokých částek.Nyní jsem ,,v zoufalství" začala krmit syrovým masem + lisovanými granulemi.Jeho stav je ted cca 1 měsíc stabilizovaný(bez průjmů).Mám však pocit že to stále není ,,ono".Stále máme hodně odpadu i když už stolice není tekutá.Nyní jsem se dočetla o krmivu FIRST MATE a chtěla bych ho odzkoušet a tak prosím o radu,které zvolit.Celkově mám odzkoušeno, že obsah tuků nesmí překročit hranici 10% a proteiny cca 20%.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ten váš pejsek vyrůstal na špatném krmení , tzv. nutričně chudém. Potvrzují to i vaše zjištění, které uvádíte. Na podporu imunity vám můžeme poskytnout produkt Firstmate fish potato senior. PO tomto krmení se pes zřejmě začne radikálně čistit. Nepochybně se nám zlepší imunitní stav . Vzhlededm k ceně bych ke krmné dávce, aby to vaše kapsa unesla  přidával 10 až 30 procent tohoto krmení. Cenově výhodný by pro vás mohl být kvalitní německý produkt Bewi dog balanc croc. Na púodporu imunitního systému můžeme nabídnout špičkový produkt Cani Imun.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)