firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

6. 06. 2010
Dotaz: Dobrý den, Mám na Vás 2 dotazy: 1. Zajímalo by mne, jestli nám nedoporučíte krmivo Fromm family, pro mne je díky Vašim informacím důvěryhodné, ale nevím kolik je v něm živočišných bílkovin z masa. Jestli si myslíte, že je stejně dobré jako firstmate. Po firstmate ti naši dva uličníci totiž neustále bobkují. Zvažujete dovoz řady bez obilovin? 2. Dále mám pak kočičí problém. Máme kromě dalších (zatím zdravých) koček dva kocoury: a) Jeden má cukrovku a dostává Royal canin pro diabetiky + inzulín 2x denně b) Druhému se neustále tvoří kameny v močových cestách (došlo to až k amputaci penisu), dostává také royal canin proti tvoření močových kamenů. (diety dostávají po zjištění problému) Neuvažujete o prodeji nějakých důvěryhodných diet? Royal obsahují BHA a nemyslím si, že je to zázrak, ale nápis VETERINARY upoutá každého (i moji maminu, která se o kočky stará). Ardenem grange krmíme kočky asi poslední 3 měsíce. U kocoura s močovými problémy to ale nepomohlo. Kočky jsou na půl divoké, jsou na chatě a při naši přítomnosti (4 dny v týdnu) je jim podávána dieta. Děkuji Vám za odpověď S pozdravem Zdeněk Novák (NO a kříženec NO)
Odpověď: Váš dotaz je trošku složitější. FM řadu bez obilovin dovážíme již 12 let v době kdy pro svět to byla velká neznámá, takže v tomto směru má řada ultraprémií obrovský náskok.  Jestli psi mají hodně bobků, zkuste snížit krmnou dávku.. S FM máme pochopitelně nejdelší zkušenosti a nejlepší výsledky a to i u psů s potravinovými alergiemi. Deklaraci živ. proteinů  u Fromm prozatím nemáme . Fomm  familly je stejně jako FM pravidelně zařazováno mezi TOP DRY FOODS, takže v každém případě je to krmivo důvěryhodné.Co se týká koček  poradím se ještě s kamarádem veterinářem.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)