firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

15. 09. 2011
Dotaz: Dobrý den pane Steine, mám prosbu,zda byste mi mohl poradit.Mám tříletého westíčka,nyní velké kožní problémy-zánět ucha,hnisavá kůže a strupy kolem tlamičky a očí,pod bradou,u ouška,pod ocáskem,červené tlapičky.Po konzultaci s Vámi jsem dala krmivo FM ocean fish,eliminovali jsme pamlsky prakticky jenom na zeleninu ze zahrádky a to jednou denně.Kvůli velkému nálezu paní doktorka pře 14-ti dny nasadila antibiotika do ouška a antibiotika Kefavet orálně.Nyní je pejsek bez jakýchkoliv strupů,ouško zdravé,paní doktorka byla hodně překvapená,jak se vše zahojilo a i roste nová srst na prázdných místech u očka,v což prý nedoufala.Oplachujeme odvarem z řepíku.Chtěla jsem poprosit,zda byste mi mohl doporučit něco na zlepšení imunity pejska,který má problémy s kůží,má nekvalitní drápky,suché mozolnaté polštářky.Případně zda mohu ještě granulky zastříknout lososovým olejem,jak jsem se dočetla ve vašich radách pro "nežravce".Můj pejsek váží nějakých 7-8 kilo a sní pouze kolem 70 - 80 g granulek.Moc děkuji.Jinak přechod na FM byl prakticky ze dne den z granulí za studena lisovaných FIT Croc od CD Vet a vařené stravy -rýže,těstoviny,maso,zelenina a samozřejmě rohlíček,chleba,piškoty,buchty ....A bez problémů s vyprazdňováním,sbíráme krásné šištičky :o)).Moc děkuji.
Odpověď: Za tak krátký čas super zpráva. Vydržte u granulí FM, postupně se pejskovi bude zlepšovat imunitní systém už z pouhopouhých granulí. Je to totiž jeden z efektu krmení FM. Podpořit imunitu můžeme tabletkami Anivital Cani imun. Stačilo by i 60 tabletek. Dávali byste jednu denně a bylo by to na 2 měsíce. Přoi dávkování z většího balení 120 tabletek. Bychom vykryli 4 měsíce, což by bylo ještě lepší.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)