firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

2. 05. 2012
Dotaz: Dobrý den, přicházím z dotazem ohledně toho zda mi můžete doporučit některé z vašich granulí. Máme rhodézského ridgebacka (16 měsíců) a je celkem hubený, tak se chci optat na nějaké granule po kterých by trochu více nasvalil. Vyzkoušeli jsme hodně granulí různých značek a žádné mu nejedou. Je dost vybíravý. Nejvíce mě zajímají vaše Pacific Ocean (granule, které jsme dostali od veterinářky byly s rybí příchutí a ty zhltnul, ale to složení stálo za houby - samá pšenice), ale náš cvičitel říká, že by mohly být dietní a pak bysme mohli mít problém s tím aby se více nasvalil. Můžete mi prosím poradit. Děkuji.
Odpověď:

Ingredients:
Potato, Wild Herring Meal and/or Wild Sardine Meal and/or Wild Anchovy Meal, Tomato Pomace, Chicken Fat* (preserved with mixed tocopherols), Fish Oil, dicalcium phosphate, choline chloride, calcium propionate, Yucca plant extract, Minerals (zinc proteinate, iron proteinate, manganese proteinate, copper proteinate, iodine, cobalt, selenium), Vitamins (vitamin E, riboflavin, niacin, d–pantothenic acid, thiamine, vitamin A, pyridoxine, folic acid, biotin, vitamin B12, vitamin D3), glucosamine

Zkopíroval jsem vám složení Pacific ocean fish original v originálu. Dovážíme je 15 let, nikdy v nich pšenice nebyla. Zdrojem proteinů je ryba, zdrojem uhlohydrátů brambory.. Podle toho co píšete bych právě doporučoval  jen jeden zdroj uhlohydrátů a jeden zdroj živočišného proteinu. S tím nasvalováním opatrně. Drtivá většina lidí reaguje tak, že hubenému psovi naloží nějakou tu performancku. Dostaví se všek zhoršení, či průjmy místo očekávaného zlepšení. Není li váš pes v pohodě, signalizuje to nějaký nepořádek , který mohl být způsoben i krmivem v průběhu jeho vývoje. Čím byl pejsek krmen? Jinak z krmiva FM bych doporučil i kasické FM lamb rice, z Belcanda pak Adult aktive, s Ardengrange AG large breed. Prosím, nedávejte raději psovi pamlsky, piškoty počínaje. Napište, co vše kromě granulí ještě váš pejsek dostane.

Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)