firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

11. 07. 2012
Dotaz: Dobre odpoledne, dostala jsem na Vas kontakt od pani Lenky Bednarove, chovatelky jezevciku, ze jste odbornikem pres vyzivu pejsanu a problemu s tim spjatych.Mame jezevcika Aidu, 5 letou uzasnou fenku. Nyni trpi nadvahou a ztuhlou pateri.Nejsem spokojena s krmenim co pro ni mame.aida ma i problemy se zlucnikem a tak ji nemuzu a ani nechci krmit necim nekvalitnim.Drive jsme na doporuceni veterinare kupovali granule pro jezevciky Eukanubu, ted Royal Canin... Ale minule jsem se fakt rozcilila, protoze prysel uplne mastny pytel.Tak mi ted kamaradka poradaila Bozita Robur light and sensitive a je pravda, ze asi nejsou nejhorsi, ale nasi madam to nesmakuje.Srst ma opravdu krasnou,takze asi spatne zivena az tak nebude, jde mi ale spis o tu vahu, pater a zlucnik.Proste bych potrebovala poradit jak zacit s tou vahou s necim kvalitnim, aby ji to chutnalo a hlavne nemelo spatny vliv na zlucnik. Popripade nejake doplnkove preparaty kvuli te pateri? Predem Vam moc dekuji a preji krasny den!!!
Odpověď: Vážená paní. Když krmíte svého pejska kterého nepochybně máte ráda granulemi pro psy, první co bych udělal je to, že bych v rámci výběru vypustil všechny značky, které dostanete v supermarketové síti. V těch kvalitu nehledejte. Aby marže nadnárodních řetězců stály za to, musí být v pytli hodně málo kvality, za kterou pak vy v dobré víře že kupujete kvalitu zaplatíte mnohem více, než je úměrné tomu, co je nasypáno v pytli. Je smutné, že ani veterináři v mnohých případech ne

plní to co se od nich očekává. Naštěstí ale znám i pár osvícených. Z krmiv Firstmate bych vám nabídl ultrapremiovou řadu Australian lamb. U té máme velmi dobrou zkušenost i s tím, že pes začne ztrácet jalovou hmotu a začne se nasvalovat.Další volby pro vašeho pejska by mohly být Pacific ocean fish senipor, nebo Firstmate trim light.Vždy s ohledem na snižování hmotnosti.U FM nebudete mít mastný pytel, protože to nejsou nástřikové granulky. Při jejich výrobě je použito systému vacuum coating, kterým je zajištěno stejnoměrné rozprostření tuků , vitamínů a minerálních látek v celém průřezu granulky.    

Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)