firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

20. 06. 2014
Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je vhodné přecházet na nové krmivo v období, kdy si ještě nejsem jistá jestli je naše fenka maltézského psíka březí a nebo i v případě, že březí bude. V současné době krmíme Acanou pro malá plemena, ale je to každý večer velké přemlouvání, aby se nažrala. Pokud to nechám na ní, tak i 2 dny k misce jen čuchne a odejde a třetí den už zvrací žaludeční šťávy. Tak daleko to již dojít nenechávám a krmím ji během odpoledne co přijdu z práce po troškách z ruky, aby k zvracení nedocházelo. Z Royal Canin, kterým byla krmena dříve jí slzely příliš oči a po čase ho také odmíitala a také jsme zkoušeli Eukanubu, která by možná chutnala více, ale oči tekly jak po zánětu a začala se i drbat. Tak jsme se vrátili zase k Acaně, ale ta chuť pro tu naši mlsnou pusinku asi není to pravé. Na stránkách dogdog nám doporučili Arden Grande s jehněčím, tak čekám na balík, ale při studování ohledně březosti fen, jsem se dočetla, že jakákoliv změna není v tomto období dobrá. Zajímal by mě i váš názor, protože vaše stránky i odpovědi ostatním dotazujícím vypadají velice profesionálně. Předem děkuji za vaši odpověď. Lenka V.
Odpověď: Ag jehněčím ji určitě neublížíte, neboť se jedná o krmivo z kvalitních dietních surovuin. Z tohoto krmiva určitě vašemu pejskovi oči nepotečou, protože tento projev je jednou z reakcí na celkově nečisté krmivo a může to mít za následek i záněty uší, nebo problémy s análními žlázkami.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)