firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

30. 09. 2014
Dotaz: Dobrý den. Zajímalo by mi, před 40 lety granole nebyly, pejskové měli,nebo dostávaly jídlo prakticky od stolu, nebo spíše zbytky, byli zdravé. Dnes jenom veterináři propagují granole. Mělijsme pejska,který umřel ve 3,5 letech.Mám špatné zkušenosti léčení doktorů mého pejska.Je plno granolek a stejně nikdo neví které jsou kvalitní. Každý propaguje něco jiného. Mého pejska již nikdo nezachrání díky špatné léčbě doktorů umřel.
Odpověď: Před 40 ti lety i lidé jedli zdravěji. Jak jídlo pro nás, tak i krmivo pro psy může být zdrvé, méně zdravé, nebo dokonce i škodlivé. Osobně se krmivem pro psy zabývám více jak 20 let a učím se stále. Je pravdou, že orientovat se pro laika je velmi obtížné, Proto se také celou dobu naši činnosti snažíme o osvětu mezi lidma. Zalaaožili jsme i dceřinnou společnost Stazmedical, jejiž posláním je právě zdravá výživa pro psy. vyvinuli jsme i celou vlastní řadu doplŇkové výživy určenou pro psy. Ona samozřejmě funguje i pro lidi i když pro ně primárně není určena. Na našich stránkách najdete celou řadu odborných článků, které pomohou k lepší orientaci i když finální rozhodnutí záleží na vás. Zjednodušeně vyhněte se krmivům ze supermarketů. FIrma , která prodává v supermarketech asi to nejlepší krmení mít nebude. Vyřaďte z nabídky krmiva , která mají bombstické reklamní kampaně. zejména v televizi, protože tohle si středně velká evropská , ani americká firma nemůže z ekonomického hlediska domluvit. Za 300 Kč pytel, tak v něm nemůže být opravdu nic zdravého a u těch drahých s velkou reklamou si představte kolik je v pytli reklamy a kolik žrádla. Kdo to zaplatí je jasné.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)