firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

PORADNA
Zadejte dotaz do poradny

Nejčastěji se ptáte na ...

Archiv zodpovězených dotazů

Kontakt na poradce

Interní vstup

 
         


Archiv zodpovězených dotazů

30. 10. 2015
Dotaz: Dobrý den, prosím o radu, které krmivo FirstMate by bylo nejvhodnější pro mého 14 měsíčního buldoka. Má velké kožní problémy, hlavně na tlamě, neustále se drábe, teče mu krev, kolem oční má zarudlé fleky, strupy na bradě,když mu šáhnu na pysky, má je horké.... Je pořád celkově nervózní, je znát, že ho něco svědí... Mám různé gely, ošetřuji bylinkami a pořád to nepomáhá, veterinářka je nákladná, léčba bez výsledku. Přemýšlím, že bych zkusila nějaké hypoalergenní granule. Děkuji za radu.
Odpověď: Paní veterinářka by na první pohled měla poznat, že se jedná o potravní alergii způsobenou krmením, nebo pamlsky a možná vším. Řešení je jedině kvalitním krmením a ty abyste v Evropě hledali na prstech byt se všichni tváří jako borci. Je to samozřejmě o čistotě surovin!!!!!!!! Řešení je nasazení monodiety s jedním zdrojem bílkoviny a jedním zdrojem uhlohydrátu. Pravda krmení je dražší, ale veterina nestojí celý život nic. Doporučil bych Australian laaamb, nebo Firstmate Pacific ocean fish original. Odstraňte pamlsky, jen 2 porce krmení denně a vodu celý den. Nežral ten pejsek náhodou RC? Může to být ale i nějaká originální česká volba.......... No napište mi o vašem pejskovi jaký má, nebo měl krmný režim. To je dobré vědět a pokud budete dodržovat režim, budete mít psa zdravého. Gely se evidentně míjejí významem. Jinak po dobu 2 až 3 měsíce bych doporučoval tabletky Dog skin and coat.Jedna tabletka na 10 kg váhy psa denně.
Odpovídá: Ing. Gerhard Stein


TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)