firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 
 
         


Labrador


  

Rád bych napsal mou zkušenost s firmou STAZ s r.o. Máme doma 7 letého labradora Teddyho,který plní úlohu canisterapeutického i asistenčního psa pro naši těžce tělesně i mentálně postiženou dceru Barunku.

Teddy byl krmen na doporučení chovatelky a veterináře 5 let hillsem.Během této doby jsem u něj zažil hlen i krev ve stolici,záněty uší a očí,lupy.Vždy jsem se více zajímal o výcvik psů než jejich výživu,mám kolem hodně majitelů psů,kteří nedělají z krmení vědu ale teprve teď mi dochází jak jim psi brzo stárnou.Jsou většinou buď tlustí,nebo ve špatné srsti,předráždění nebo naopak apatičtí.Nikdy mi moc nedocházelo jak by toto všechno mohlo mít i souvislost s výživou.Přitom má člověk tolik možností pozorovat sám na sobě jak se cítí po které dietní chybě.

Po letech kdy náš Teddy měl zdravotní potíže jsem se rozhodl,že začnu experimentovat a krmivo změním,stalo se tak též po tom co náš druhý pes onemocněl atopií přestože byl krmen doporučeným krmivem od veterinářů.Přestože dostával od 1 roku krmivo pro senzitivní psy a tenkrát neměl ještě žádné projevy atopie akorát sem tam řidší exkrement a proto právě bylo doporučeno krmivo pro senzitivní psy.Po 2 letech nastal obrat ve zdraví a atopie se rozjela v plném proudu,po experimentování s dietami stejně pes skončil na kortikoidech které během 1 roku vyvolaly negativní účinky a zdravotní stav nakonec zhoršovaly.To vše i po opravdu malých dávkách kortikoidů.Nakonec jsem o psa přišel a rozhodl se už vše nenechat jen na veterinářích a pseudo odborníkách a oslovil jsem Ing. Gerharda Steina.Samotnému se mi nedařilo nalézt opravdu v hodné krmivo.

Byl jsem překvapen ochotou pana Ing. Gerharda Steina,přestože si myslí,že je opravdu hodně zaměstnán a nemyslím si,že by měl nastarosti jen zdraví našeho Tedda.Po rozhovoru mi přiblížil kde je nejspíš chyba v dietě našeho Tedda a po mé žádosti se nám opravdu začal věnovat.

Spolupráce začala teprve nedávno v květnu a tudíž je brzo začít psát o velkých změnách.Již ovšem mohu napsat,že se zlepšili oči(méně z nich teče a okolí očí je krásně čisté),ubývá lupů,ustaly potíže s trávením a čeho si nelze nevšimnout je to jak je Teddy opět aktivnější ,exkrementu opravdu není více a tudíž mne opravdu krmivo First Mate original a Anivital navržené panem Ing. Gerhardem Steinem přesvědčuje o jeho vstřebatelnosti a vlivu na zdraví psa.

Jako třešničku na dort nám pán Ing. Gerhard Stein začal krmivo dodávat se slevou s ohledem na využití a prospěšnost Tedda pro naši dceru Barunku a stalo se nám toto krmivo nejen pro Tedda jak doufáme zdraví prospěšným ale i pro nás snadněji dosažitelným .

Benda JanNaše zkušenost s FirstMate po 6 měsících.


Zpět na Zkušenosti chovatelů
TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)