firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 

KRMIVO PRO PSY
Ultraprémiové krmivo

Superprémiové krmivo

Doplňkové krmivo

Kosmetika pro psy

Katalog ke stažení

Katalog k tisku

 
         


DOPLŇKOVÉ krmivo

CaniAgil - tablety pro psy na klouby

CaniImmun - tablety pro psy na imunitu
CaniDerm - na srst


Přírodní nutraceutika ve farmakologické čistotě s certifikátem jakosti ISO 9001 německé firmy anivital

Rádi bychom vás seznámili s produkty německé firmy aniVital. Firma aniVital vyrábí inovativní doplňky stravy, které rychle a cíleně dokáží pomoci řešit některé časté zdravotní problémy psů a koček. Kromě toho, že pomáhají, jsou zvířaty velmi dobře přijímány pro svoji chuť podobnou pamlskům. Aplikace potřebné dávky je tedy velmi snadná. Doplňky stravy firmy aniVital jsou vždy prodávány pouze prostřednictvím odborných prodejců.

Laboratoře firmy anivital jsou součástí výrobního závodu jednoho z předních výrobců vysoce kvalitních krmiv pro psy. Tým zkušených odborníků na výživu a veterinářů vyvinul přírodní doplňky stravy pro udržení dlouhodobě příznivého zdravotního stavu a vitalitu vašich psů a koček. Téměř 30 let zkušeností v otázkách výživy spolu s užitím vysoce účinných nutraceutik (doplňků stravy) dělá výrobky firmy anivital unikátními.

Zpracovávané suroviny s příznivými účinky pro zdravotní stav (nutraceutika) jsou nakupovány zásadně od vybraných dodavatelů dodržujících přísné standardy farmaceutického průmyslu. Teď i v budoucnosti vidí firma anivital svoji roli ve vývoji doplňků stravy obsahujících takové kombinace aktivních přírodních látek, které pomohou našim čtyřnohým přátelům prožít dlouhý a zdravý život.

Záruka kvality
Spokojenost zákazníka je jedním z nejvyšších cílů společnosti. Prostředkem k jejímu dosažení pak je zaměření na nejvyšší kvalitu produktů. Každý pracovník přispívá svým vysokým osobním nasazením ke kvalitě produkce firmy a potažmo ke spokojenosti vašich zvířecích přátel. Zárukou vysoké jakosti nutraceutik anivital jsou certifikáty ISO 2001 a GMP.TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)