firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 
 
         


Bára Sajdoková - Opava

Dína z Oderských vrchů (kříženec NO x BO) - nalezenec, 8 let:
Dína byla od začátku problémový pes na krmení, trpěla průjmy, lupovitostí, srst ztrácela průběžně během celého roku. Vyzkoušeli jsme řadu krmiv - Bosch, Anka, Acana, Purina ProPlan. Všemi byla krmena minimálně 2-3 měsíce, vždy z řady pro velká plemena. Žádná změna k lepšímu. Nezabrala ani veterinární léčba. Radikální zlepšení přišlo po změně krmiva - přechod na FM Maintenance. Tou byla Dína krmena cca 0,5 roku, poslední 3 roky je na FM Lamb&rice LB. Je ve vynikající kondici, má krásnou lesklou srst, je stále aktivní, nemá žádné zdravotní problémy. V letech 2002 - 2004 jsme absolvovali bezpočet závodů agility, většinou s umístěním do 3. místa. Složili několikrát na výborně zkoušky LA3, ZOP. V r. 2004 se stala Dína Mistrem Evropy Juniorů v agility v závodě družstev LA. Vítěz několika Výstav voříšků a psů bez PP.

CZJCh Gondüzö-Alkonyat Zafír Bogárka (mudi) - 2 roky:
Mladá, velmi aktivní a temperamentní fenka. Do 6 měsíců věku krmena Belcando Puppy, od té doby FM Lamb&rice LB. Stále zdravá, pěkná srst, pevná kostra. Český Junioršampion, několikrát CAJC, CAC. Na svých prvních závodech agility - zkoušky MA1 - 1. místo, 3. místo. Na Klubové výstavě Magyar Mudi Klubu, Szilvásvárád, Maďarsko 16.4.2006 - titul Nejkrásnější popelavý mudi.

CZCh Méhes - Kerti Arasz "Csoki" (mudi) - 2,5 roku:
Csoki strávil svůj první rok života na ovčí farmě v Maďarsku, na řetězu, žral zbytky pošlých ovcí, šrot a občas levné nekvalitní granule. Ve věku 13-ti měsíců přišel do ČR, od té doby krmen FM Lamb&rice LB. Po změně krmiva mu úplně vypadala původní zničená a odumřelá srst a narostla nová, krásné syté čokoládové barvy. Je velmi temperamentní, aktivní. Na prvních závodech agility zkoušky LA1 - 2. místo. Výsledky DKK, DLK - čisté. Český Šampion, mnoho ocenění z výstav - několikrát CAJC, CAC, NV, BOB, CACIB. Na Klubové výstavě Magyar Mudi Klubu, Szilvásvárád, Maďarsko 16.4.2006 - titul Nejkrásnější hnědý mudi. Bez zdravotních problémů.

Kontakt: Bára Sajdoková, Opava, Česká republika, tel: +420 607 640 062, e-mail: sbara@seznam.czZpět na Zkušenosti chovatelů
TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)