firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 
 
         


Kristýna Tomancová


23.5. 2006
Narodila se nám štěňata českých teriérů - Asterix a Apolenka Bjeliczkow (Majdalenka Kalifa Bohemica x Idol Bohemia Regent), fena je na krmivu SKOKI, které jejím potřebám vyhovuje víc než dost.

Na stránkách www.alvis.estranky.cz jsou naši vipeti - všichni krmeni FM high performance.Na stránkách se o nich dozvíte více.Naši dva psi jsou krmeni krmivem FirstMate už více než půl roku. Pětiletý dobrman Pedro je téměř celoročně ubytován venku, velice se mu zlepšila kvalita srsti, je v takové kondici, jako nikdy předtím a to jsme vyzkoušeli téměř veškerá kvalitní krmiva. Je stále plný energie a je to skvělý partner pro canicross.

Tříletý český teriér Rarach Laraff je dnes především lovecky využívaný pes, výborně osvalený a na krátkonohého psa vyjímečně vytrvalý, na což má krmivo velký vliv. Vzhledem k tomu, že je každý den v lese, jeho dlouhá, nestříhaná srst nemůže dosáhnout "výstavní" délky, přesto se její odolnost a pevnost výrazně zlepšila a psík téměř hází zrcádka, jak se leskne. Na výstavě získal titul CAJC, zkoušky norování složil s plným počtem bodů a byl vyhlášen jako nejlepší, také zvítězil na klubové soutěži Memoriál Josefa Bierhanzla.

Fenka Majdalenka Kalifa Bohemica je nejlepším příkladem. Přišla k nám před měsícem v bídné kondici. Téměř neosvalená, se špatným postojem obou končetin a matnou srstí. Teď je to úplně jiný pes. Za velmi krátkou dobu se osvalila, nohy se jí vlivem toho srovnaly a srst se velice zpravila. Vidím na její radosti ze života, temperamentu a vzhledu, že jí krmivo a trénink velmi prospívá. Plánujeme její brzké využití pro chov, protože má také skvělé pracovní vlastnosti.

Dlouhou dobu jsme zkoušeli různá krmiva, ale teď už zůstaneme u First Mate, kondice a zdraví našich psů nás každodenně přesvědčují o jeho kvalitě.

S pozdravem a přáním úspěchů Kristýna Tomancová

  


Zpět na Zkušenosti chovatelů

TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)