firstmate
Úvod| Aktuality| O FirstMate| Katalog krmiva| Zkušenosti chovatelů| Odborné články| Poradna| E-SHOP,prodej,kontakty| Naše aktivity
 
 
         


Barbora Zdráhalová


" Svého psa jsem krmila téměř 2,5 roku krmivem, které odpovídalo skvěle jeho potřebám...bohužel však jakékoliv krmení pro nás znamenalo hodinové přemlouvání, nucení či všemožné kombinace s konzervama!! Alex nebyl ochoten nám granule žrát suché a každodenní "cirkus" nás přestával bavit. V počátku roku 2005 utrpěl vážný úraz nohy a během 5 týdnů nám samozřejmě díky náročné operaci, dietnímu stravování, léčbě atd zhubl téměř 8 kg!! Děsila jsem se momentu, kdy začneme opět krmit suchým a Alex nebude opět žrát a jeho váha začne ještě více klesat! Začala jsem tedy okamžitě hledat jiné krmivo, které by splňovalo veškeré mé nároky, které v krmivu pro svého psa vyžaduji a především - bude ho žrát.. tudíž i "chuť a vůně" granulí pro mě byla nyní důležitá!

Nakonec jsem se rozhodla pro krmivo FirstMate a po téměř půl ročním krmením touto značkou mohu říci - náš pes žere a žere i suché!!! Samozřejmě máme chvilky, kdy opět přemlouváme a děláme vše možné, aby jedl, ale to jsou víceméně situace výjmečné.. Krmivo FirstMate nám velice svědčí , mimo jiné se Alexovi zlepšila výrazně srst a již nemáme takovou lámavost drápů, jako jsme měli doposud.

Jelikož je Alex coursingovým závodníkem a jeho fyzická zátěž je vysoká, a to nejen díky tomuto sportu, zvolila jsem značku FirstMate High Performance, které je dle mého optimálně vyvážené díky poměru použitých surovin, zaručuje mě dostatečný přísun energie pro potřebnou aktivitu a dokonalé zdraví mého psa. Velikou výhodou je pro mého "nežravce" nízká krmná dávka a vysoká stravitelnost!Jednoduše řečeno mohu říci, že toto krmení nám vyhovuje a můj zrzounek je ve skvělé kondici a já jsem spokojená, jelikož nejkrásnější pohled pro mě je...vidět svého psa šťastného!!!"Zpět na Zkušenosti chovatelů
TOPSTEIN


Kosmetika pro psy


Oblečky pro psy

Chovatelské potřeby pro psy

Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood)