Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Bígl - Dita Laudová

24. 11. 2017

Dita Laudová

Pes: Dino


V prosinci roku 2005 jsme si domů přinesli štěně beagla. Už před jeho koupí jsme byli rozhodnuti, že mu dáme maximum ve všem - a to i v krmení. Nastudovali jsme spoustu literatury, zkoukli kvanta reklam a poté jsme se rozhodli pro jednu "nejmenovanou a poměrně drahou renomovanou značku". Podle složení na obalu jsme se domnívali, že nic lepšího na trhu nenajdeme. Pejsek sice prosperoval, ale rostl spíše do výšky, než aby sílil a navíc byl i poměrně hyperaktivní. Začala mu šupinatět kůže a dělat se i malý atopický ekzém. A i psí hromádky vypadaly, jako bychom krmili granulemi ECONOMY.

V té době jsme potkali paní (náhodu taky majitelku beagla paní Hanu Šejnohovou), která nám nabídla svoji pomoc a poradila nám obrátit se na zkušené chovatele ( manželé Michalcovi - Perla Vltavy). Michalcovi krmí svoji smečku beaglů právě First Mate a jsou maximálně spokojeni. Dali jsme tedy na jejich radu a rozhodně jsme neprohloupili.

Volba to byla vynikající - náš pejsek začal sílit a je nyní krásně osvalený, má krásnou lesklou srst bez známek jakýchkoliv ekzémů - celkově působí zdravě, jak po stránce kosmetické, tak i fyzické. A díky nižšímu obsahu bílkovin je také klidnější a vyrovnanější. Takže nám nezbude nic jiného, než všem chovatelům vřele doporučit krmivo FM.

 
 

Zpět na výpis