Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Český teriér, Dobrman, Vipet - Kristýna Tomancová

24. 11. 2017

Kristýna Tomancová
23.5. 2006
Narodila se nám štěňata českých teriérů - Asterix a Apolenka Bjeliczkow (Majdalenka Kalifa Bohemica x Idol Bohemia Regent), fena je na krmivu SKOKI, které jejím potřebám vyhovuje víc než dost.

Na stránkách www.alvis.estranky.cz jsou naši vipeti - všichni krmeni FM high performance.Na stránkách se o nich dozvíte více.


Naši dva psi jsou krmeni krmivem FirstMate už více než půl roku. Pětiletý dobrman Pedro je téměř celoročně ubytován venku, velice se mu zlepšila kvalita srsti, je v takové kondici, jako nikdy předtím a to jsme vyzkoušeli téměř veškerá kvalitní krmiva. Je stále plný energie a je to skvělý partner pro canicross.

Tříletý český teriér Rarach Laraff je dnes především lovecky využívaný pes, výborně osvalený a na krátkonohého psa vyjímečně vytrvalý, na což má krmivo velký vliv. Vzhledem k tomu, že je každý den v lese, jeho dlouhá, nestříhaná srst nemůže dosáhnout "výstavní" délky, přesto se její odolnost a pevnost výrazně zlepšila a psík téměř hází zrcádka, jak se leskne. Na výstavě získal titul CAJC, zkoušky norování složil s plným počtem bodů a byl vyhlášen jako nejlepší, také zvítězil na klubové soutěži Memoriál Josefa Bierhanzla.

Fenka Majdalenka Kalifa Bohemica je nejlepším příkladem. Přišla k nám před měsícem v bídné kondici. Téměř neosvalená, se špatným postojem obou končetin a matnou srstí. Teď je to úplně jiný pes. Za velmi krátkou dobu se osvalila, nohy se jí vlivem toho srovnaly a srst se velice zpravila. Vidím na její radosti ze života, temperamentu a vzhledu, že jí krmivo a trénink velmi prospívá. Plánujeme její brzké využití pro chov, protože má také skvělé pracovní vlastnosti.

Dlouhou dobu jsme zkoušeli různá krmiva, ale teď už zůstaneme u First Mate, kondice a zdraví našich psů nás každodenně přesvědčují o jeho kvalitě.

S pozdravem a přáním úspěchů Kristýna Tomancová

Zpět na výpis