Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Dlouhosrstý jezevčík - Jiřina Macolová

24. 11. 2017

Úvodem se musím přiznat, že moje reference je trošku neobvyklá. Jezevčík, o kterém budu psát není žádný výstavní kousek, ale je miláčkem mojí babičky. V listopadu mu bude již 14 let.

Babička pejska krmila dlouhé roky běžnou lidskou stravou a o granulovaném krmivu nechtěla ani slyšet byť jim rodiče krmí německého ovčáka.

Přišla však chvíle, kdy pejsek začal chřadnout. Zhoršila se mu srst, začal si vyhryzávat své krásné dlouhé chlupy, začal mít trávící problémy a co bylo nejhorší, trpěl na klouby a téměř přestal chodit.

Až v této chvíli se babička nechala přesvědčit a zkusila jezevčíkovi vyměnit lidskou stravu za levnější granule. Výsledek však byl naprosto stejný a změna stravy pejskovo zdraví nezměnila.

Veterinář doporučil utracení. Při pohledu na zoufalou babičku mě napadlo, že zkusíme granule FirstMate Potato & Fish Senior. Věděla jsem, že je to drahší krmivo, ale při všech kladných referencích, které panu Steinovi doplňuji na stránky jsem babičku přesvědčila toto krmivo vyzkoušet jako poslední možnost.

Vyzkoušeli jsme 3 kg balení. A nastala nečekaná změna. Pejsek si přestal vyhryzávat srst a na místě, kde měl jen holá kola začala růst srst nová. Upravilo se trávení a co je skutečným zázrakem, jezevčík se začal opět stavět na nohy. Nejvíce aktivní je, když příjde čas krmení.

Běžná strava ani levné granule mu nechutnají. Těší se na svůj pravidelný příjem granulí FirstMate a čisté vody.

Vím, že vzhledem k věku nemůžeme čekat žádné velké zázraky, ale můžu potvrdit, že krmivo FirstMate není jen běžným krmivem, ale má příznivé účinky na stavbu těla i trávení.

Všem, kterým záleží na svých malých čtyřnohých mazlíčcích staršího věku vřele doporučuji krmivo FirstMate Potato & Fish Senior. A také doporučuji začít s krmením dříve než jsme tak učinili my. V každém případě doporučuji pro každého psa nejen pro výstavní. FirstMate je prostě nejlepší krmivo a když ho Váš pes ochutná, nebude chtít jiné.

Zpět na výpis