Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

FirstMate Fish & Potato

24. 11. 2017

Když jsem více jak před šesti lety začal dovážet krmivo Firstmate, zaujala mne nabídka krmiva, které se naprosto vymykalo běžné nabídce krmiv, která jsem doposud znal. Překvapilo mne svým neobyčejným složením.

Krmivo o obchodním názvu FirstMate FISH&POTATO je totiž vyrobeno na bázi jediného zdroje uhlohydrátů - brambor, a jediného proteinového zdroje - sleďové moučky. Kromě toho, že je velice chutné a tudíž řeší i problémy psů-nespokojených jedlíků, je i vysoce stravitelné. Toto krmivo můžeme vřele doporučit pro psy se zažívacími problémy.

FirstMate FISH&POTATO je samozřejmě určeno i pro naprosto zdravé psy, které chceme slušně nakrmit a předcházet tak vzniku zbytečných zdravotních problémů.

Zkušenosti z České, Slovenské republiky i Polska nám potvrzují mimořádné výsledky u psů, kteří trpěli, popřípadě trpí atopickou dermatitidou . Impulsem pro vznik FirstMate FISH&POTATO bylo přání některých obchodních partnerů kanadské firmy Taplow Feeds, kteří byli nespokojeni s klasickými dietami řešícími výše uvedený problém.
Zatímco drtivá většina konkurence používá ve svých výrobcích Omega 3 mastné kyseliny, jejichž zdrojem je lněné semínko, zdrojem Omega 3 v krmivu FirstMate FISH&POTATO je sleď ulovený v čistých vodách Pacifiku.

O přínosu mastných kyselin a jejich blahodárných účincích na alergická zvířata se můžeme dočíst i v řadě zpracovaných studií. V literatuře se uvádí, že mastné kyseliny pocházející z rybího tuku mohou snížit příznaky svědění, jak u psů, tak i koček. Z naší praxe víme, že zdravotní stav některých problémových psů krmených FirstMate FISH&POTATO se natolik zlepšil, že mohlo být upuštěno od další dodatečné léčby. Možná se vám to bude zdát jako pohádka, ale je nesporné, že pomocí opravdu kvalitního krmiva může dojít ke zlepšení zdravotního stavu vašeho psa či kočky.

FirstMate FISH&POTATO, ale i celá řada krmiv Firstmate se od běžných prémiových řad krmení, které nejsou přírodními či holistickými výrobky, liší mimo jiné i tím, že neobsahuje žádné náhražky, vedlejší produkty a chemické konzervanty. Unikátní receptura, kterou bezpochyby FirstMate FISH&POTATO je, má pozitivní vliv na nádory : je nápomocna v zabraňování rozvíjení veškerých druhů nádorů. kůži : odstraňuje svědění, či zanícení kůže v důsledku potravinové alergie, lupy, zápach psa způsobovaný nekvalitním krmením. srdce : působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím a koronárním nemocím. střeva : zlepšuje funkci trávicího traktu, zkracuje dobu hojení ran po chirurgických zákrocích. oči : napomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku. imunitu : kladně ovlivňuje celkový imunitní stav organismu a celkový zdravotní stav zvířete. Základní odlišnosti FirstMate od ostatních kvalitních krmiv na trhu vychází nejen ze svého jedinečného surovinového složení, ale i technologie a filosofie výroby. Při ní se vychází z GM technologie /gentle manufacturing/, která garantuje velice šetrnou technologii výroby při nízkých teplotách. Výživné látky tak zůstávají v maximální míře v původním, neznehodnoceném stavu. Naprostým unikátem je použití VIS Technology-Vacuum infusion systém. V praxi to znamená, že na rozdíl od ostatních špičkových výrobců, kteří na konci výrobního procesu aplikují nástřik vitamínů, minerálních látek a tuků na povrch granule, čímž dochází k rychlejší oxidaci, tudíž i ke kratším dobám expirace /cca 12 měsíců/, používáme systém, který nám umožňuje vstřikování veškerých vitamínů, minerálních látek a tuků do granule. Tím je zabráněno oxidaci či případnému žluknutí. Doba expirace krmiva se nám tak prodlužuje na daleko příznivějších 18 měsíců. Z tohoto pohledu pro nás už není smysluplné vakuové balení, či balení v ochranné atmosféře, které by tak stejně jenom zvyšovalo konečnou cenu výrobku. Naprosto přirozenou cestou jsme schopni dojít k mnohem lepšímu výsledku.
FirstMate FISH&POTATO je obohaceno o aktivní enzymy, které napomáhají trávení. Přídavek glukosaminu a MSM nám pomáhá při dokonalé ochraně kloubů, šlach, chrupavek a pohybového aparátu. Vysoká hustota našeho krmení přispívá i k nižšímu dávkování. V neposlední řadě neplatíte za bombastickou až agresivní reklamu, ale jen a jen za super deklarovanou kvalitu všech surovin. O tom se můžete přesvědčit i sami. Stačí otočit pytel našeho krmení a na zadní straně najdete graficky znázorněno jak vysoké procento proteinů je živočišného, nebo rostlinného původu. Pokud budete v krmivu FirstMate hledat rostlinné tuky, hledáte marně. Prostě je tam nenajdete, neboť veškeré deklarované tuky jsou jen a jen živočišného původu.

Na trh se tak dostávají výrobky nesoucí označení FirstMate Fish&Potato SENIOR /70% proteinů živočišného původu/, FirstMate Fish&Potato ORIGINAL /73% proteinů živočišného původu/, FirstMate Fish&Potato LARGE BREED /80% proteinů živočišného původu/ a FirstMate Fish&Potato PUPPY /87% proteinů živočišného původu/.

Jedním z rozhodujících kritérií pro uvedení této řady na evropský trh pro nás i nadále zůstává zachování přijatelné ceny. Naši zákazníci se tak zcela jistě vyhnou i celé řadě zbytečných problémů /stačí si jen přečíst některá chovatelská diskusní fóra/, které vyplývají především z toho, že nejsou schopni své psy dobře nakrmit. Pomocí krmiva FirstMate FISH&POTATO se vám to zajisté podaří.

Ing. Gerhard Stein

Zpět na výpis