Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

FirstMate - likvidátor kožních onemocnění II

24. 11. 2017

V únorovém čísle vyšel poprvé článek FirstMate likvidátor kožních onemocnění. Reakce, na sebe nedaly dlouho čekat. Řada chovatelů se na nás každý den obracela se svými problémy. Pro mnohé jsme byli poslední možností, kterou ještě chtěli vyzkoušet.

Jedním z prvních, kdo se na nás obrátil byla i majitelka 6 měsíční argentinské dogy, viz foto. Fence jsme vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu nasadili krmivo FirstMate Lamb&Potato. Nyní, když se zdravotní stav zlepšil, jsme přešli na krmivo FirstMate Fish&Potato Large Breed. Myslím, že rozdíl ve zdravotním stavu fenečky před léčbou a po dvou měsících je opravdu markantní.

Potěšilo nás i to, že na výstavě v Českých Budějovicích nás navštívili chovatelé, kterým jsme pomohli podobným způsobem k spokojenosti jejich i jejich miláčků. V čem tkví úspěch našich - FIRSTMATE ultraprémiových krmiv? 

 

FirstMate FISH&POTATO i LAMB&POTATO se od běžných superprémiových řad krmení, které nejsou přírodními či holistickými výrobky, liší mimo jiné i tím, že neobsahuje žádné náhražky, vedlejší produkty a chemické konzervanty.

Unikátní receptura, kterou bezpochyby FirstMate FISH&POTATO a LAMB&POTATO je má pozitivní vliv na: nádory : je nápomocna v zabraňování rozvíjení veškerých druhů nádorů.

kůži : odstraňuje svědění či zanícení kůže v důsledku potravinové alergie, lupy, zápach psa způsobovaný nekvalitním krmením.

srdce : působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím a koronárním nemocím.

střeva : zlepšuje funkci trávicího traktu, zkracuje dobu hojení ran po chirurgických zákrocích.

oči : napomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku.

imunitu : kladně ovlivňuje celkový imunitní stav organismu a celkový zdravotní stav zvířete.
Ing. Gerhard Stein, v.r.

Další obrázky 

 

Zpět na výpis