Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • Grain Friendly
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Jezevčík hladkosrstý standard - CHS Magic Seven - Lenka Bednářová

24. 11. 2017

Jezevčík hladkosrstý standard
CHS Magic Seven
Lenka Bednářová,Ostrava
www.jezevcik-magicseven.wz.cz

Naše psy jsem krmila bez problémů granulovaným krmivem do té doby,než náš nejstarší 10-ti letý pes začal mít problémy.Ty se začaly projevovat nejdříve průjmy,nechutenstvím,postupným hubnutím a zhoršila se samozřejmě i kvalita srsti.Z tohoto důvodu jsem začala hledat na trhu jiné krmivo a rozhodla jsem se pro FirstMate,právě pro jeho vysokou stravitelnost a dietní účinky.Na výstavě jsem proto zavítala ke stánku First Mate,kde mi bylo ing.Steinem doporučeno FirstMate Lamb&Potato.

Musím konstatovat,že hned při prvním krmení jsme u našeho psa "vyléčili"jeho nechutenství a do tří týdnů se upravilo zažívání,pes přibral na váze a i jeho srst je opět krásně lesklá. Samozřejmě,že jsem Lamb&Potato začala dávat i našim ostatním psům,kteří musí být v perfektní kondici,nejen kvůli výstav,ale hlavně kvůli přípravám na zkoušky a následné využití např.při naháňkách.

Oceňuji i to,že naše fenka,která se po vrhu 10-ti štěňat stále nemohla zbavit své "poporodní baculatosti" je konečně zase štíhlá a ve formě.

Chtěla byt tímto poděkovat všem milým lidem z FirsMate,protože všichni naši psi jsou díky FirstMate krásní,aktivní a hlavně zdraví.

FirstMate budu jen doporučovat a jsem ráda,že už s ním krmí i další z našich odchovů.

S pozdravem Lenka Bednářová 

 

 

 

Zpět na výpis