Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Mudi - Bára Sajdoková

24. 11. 2017

Bára Sajdoková - Opava

 

Dína z Oderských vrchů (kříženec NO x BO) - nalezenec, 8 let:
Dína byla od začátku problémový pes na krmení, trpěla průjmy, lupovitostí, srst ztrácela průběžně během celého roku. Vyzkoušeli jsme řadu krmiv - Bosch, Anka, Acana, Purina ProPlan. Všemi byla krmena minimálně 2-3 měsíce, vždy z řady pro velká plemena. Žádná změna k lepšímu. Nezabrala ani veterinární léčba. Radikální zlepšení přišlo po změně krmiva - přechod na FM Maintenance. Tou byla Dína krmena cca 0,5 roku, poslední 3 roky je na FM Lamb&rice LB. Je ve vynikající kondici, má krásnou lesklou srst, je stále aktivní, nemá žádné zdravotní problémy. V letech 2002 - 2004 jsme absolvovali bezpočet závodů agility, většinou s umístěním do 3. místa. Složili několikrát na výborně zkoušky LA3, ZOP. V r. 2004 se stala Dína Mistrem Evropy Juniorů v agility v závodě družstev LA. Vítěz několika Výstav voříšků a psů bez PP.

CZJCh Gondüzö-Alkonyat Zafír Bogárka (mudi) - 2 roky:
Mladá, velmi aktivní a temperamentní fenka. Do 6 měsíců věku krmena Belcando Puppy, od té doby FM Lamb&rice LB. Stále zdravá, pěkná srst, pevná kostra. Český Junioršampion, několikrát CAJC, CAC. Na svých prvních závodech agility - zkoušky MA1 - 1. místo, 3. místo. Na Klubové výstavě Magyar Mudi Klubu, Szilvásvárád, Maďarsko 16.4.2006 - titul Nejkrásnější popelavý mudi.

CZCh Méhes - Kerti Arasz "Csoki" (mudi) - 2,5 roku:
Csoki strávil svůj první rok života na ovčí farmě v Maďarsku, na řetězu, žral zbytky pošlých ovcí, šrot a občas levné nekvalitní granule. Ve věku 13-ti měsíců přišel do ČR, od té doby krmen FM Lamb&rice LB. Po změně krmiva mu úplně vypadala původní zničená a odumřelá srst a narostla nová, krásné syté čokoládové barvy. Je velmi temperamentní, aktivní. Na prvních závodech agility zkoušky LA1 - 2. místo. Výsledky DKK, DLK - čisté. Český Šampion, mnoho ocenění z výstav - několikrát CAJC, CAC, NV, BOB, CACIB. Na Klubové výstavě Magyar Mudi Klubu, Szilvásvárád, Maďarsko 16.4.2006 - titul Nejkrásnější hnědý mudi. Bez zdravotních problémů.

Kontakt: Bára Sajdoková, Opava, Česká republika, tel: +420 607 640 062, e-mail: sbara@seznam.cz

 

Zpět na výpis