Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

V čem je Firstmate unikátní?

Při výrobě se používá systému gentle manufacturing. Jedná se o šetrný způsob zpracovávání výchozích surovin při nižších teplotách, který garantuje maximální zachování výživných látek v původním stavu. Na

prostým unikátem je použití VIS Technology-Vacuum infusion systém. V praxi to znamená, že na rozdíl od ostatních špičkových výrobců, kteří na konci výrobního procesu aplikují nástřik vitamínů, minerálních látek a tuků na povrch granule, čímž dochází k rychlejší oxidaci, tudíž i ke kratším dobám expirace (cca 12 měsíců), používáme systém, který nám umožňuje vstřikování veškerých vitamínů, minerálních látek a tuků do granule. Tím je zabráněno oxidaci či případnému žluknutí. Doba expirace krmiva se nám tak prodlužuje na daleko příznivějších 18 měsíců.

Správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, jejichž zdrojem je především ryba, přináší blahodárný účinek zejména pro alergická zvířata. Pomáhá při problémech se záněty kůže, srsti, uší, působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím, koronárním onemocněním. Pomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku, napomáhá v zabraňování rozvinutí nádorů.

Systém postupného odvalování SPO. Granule po sežrání a napití vody nenabobtná. Tím pádem se snižuje nebezpečí torze žaludku.

Aktivní enzymy ulehčují trávení, rovněž napomáhají k lepší stravitelnosti krmiva, která u řady FirstMate dosahuje až 94%. Působí jako přírodní antibiotikum, které pomáhá při léčbě zánětů uší, mléčné žlázy, zvyšuje imunitu organismu, jsou nápomocny při zlepšování pooperačních stavů.

Ve všech variantách krmiva je použit zdroj organicky vázaného vápníku, který je pro psa mnohem stravitelnější než anorganicky vázaný vápník.

Laktobacilus acidofilus – podporuje střevní mikroflóru, nepřímo pomáhá i trávení, vytváří nepřirozené prostředí pro původce střevních onemocnění.

Extrakt ze žraločí chrupavky, korýšů a měkýšů je ideálním zdrojem kloubní výživy.

Kompletní deklarace. Veškeré suroviny jsou naprosto jednoznačně deklarovány. FirstMate neobsahuje žádné vedlejší produkty rostlinného, nebo vedlejší produkty živočišného původu.

Konzervace produktů je zajištěna pomocí vitamínů C a E.

Cena? U našich výrobků neplatíte za bombastickou reklamu. Pomocí distribučního systému do kterého vstupuje co nejmenší množství subjektů vám garantujeme trvale nízkou cenu při dodržení vyjímečné kvality.


Nová hypoalergenní ultraprémiová řada i na českém na trhu

Když jsem více jak před šesti lety začal dovážet krmivo Firstmate, zaujala mne svým neobyčejným složením nabídka krmiva FISH & POTATO. Je totiž vyrobeno na bázi jediného zdroje uhlohydrátů – brambor, a jediného proteinového zdroje – sleďové moučky.

Kromě toho, že je velice chutné a tudíž řeší i problémy psů – nespokojených jedlíků, je i vysoce stravitelné.

Jeho velkou výhrou je obsah Omega 3 mastných kyselin.

O přínosu mastných kyselin a jejich blahodárných účincích na alergická zvířata se můžeme dočíst i v řadě zpracovaných studií. Z naší praxe víme, že zdravotní stav některých problémových psů krmených FirstMate FISH & PO- TATO se natolik zlepšil, že mohlo být upuštěno od další dodatečné léčby.

Unikátní receptura, vyvinutá Mikem Florianem a Dr. Bradem Hicksem, kterou bezpochyby FirstMate FISH & POTATO je, byla vyvinuta hlavně pro psy s atopickými exémy. Má ale pozitivní vliv i na:

nádory je nápomocna v zabraňování rozvíjení veškerých druhů nádorů kůži odstraňuje svědění, či zanícení kůže v důsledku potravinové alergie, lupy, zápach psa způsobovaný nekvalitním krmením srdce působí proti zvýšenému krevnímu tlaku, arytmiím a koronárním nemocím střeva zlepšuje funkci trávicího traktu, zkracuje dobu hojení ran po chirurgických zákrocích oči napomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku imunitu kladně ovlivňuje celkový imunitní stav organismu a celkový zdravotní stav zvířete

Vzhledem k nízkému obsahu tuku, zdroji použitých uhlohydrátů a vysoké stravitelnosti, můžeme tuto recepturu doporučit i psům, kteří mají problémy se slinivkou.

Díky mnohaletým zkušenostem s krmivem FirstMate FISH & POTATO, přišel kanadský výrobce s nápadem na vznik celé samostatné řady. Ta se nyní dostává i na český trh. Jednotlivé produkty nesoucí označení FirstMate Fish & Potato Puppy, Large Breed, Original a Senior nám napovídají jakému okruhu strávníků jsou předurčeny.

Nejen našim zákazníkům se tak nabízí možnost, jak se vyhnout celé řadě zbytečných problémů vyplývajících ze špatného krmení. Jsme přesvědčeni, že i pomocí nové řady krmiv FirstMate FISH & POTATO se to podaří.