Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Rhodesian Ridgeback Alex Bohemia Vampirelli - Barbora Zdráhalová

24. 11. 2017


Barbora Zdráhalová

" Svého psa jsem krmila téměř 2,5 roku krmivem, které odpovídalo skvěle jeho potřebám...bohužel však jakékoliv krmení pro nás znamenalo hodinové přemlouvání, nucení či všemožné kombinace s konzervama!! Alex nebyl ochoten nám granule žrát suché a každodenní "cirkus" nás přestával bavit. V počátku roku 2005 utrpěl vážný úraz nohy a během 5 týdnů nám samozřejmě díky náročné operaci, dietnímu stravování, léčbě atd zhubl téměř 8 kg!! Děsila jsem se momentu, kdy začneme opět krmit suchým a Alex nebude opět žrát a jeho váha začne ještě více klesat! Začala jsem tedy okamžitě hledat jiné krmivo, které by splňovalo veškeré mé nároky, které v krmivu pro svého psa vyžaduji a především - bude ho žrát.. tudíž i "chuť a vůně" granulí pro mě byla nyní důležitá!

Nakonec jsem se rozhodla pro krmivo FirstMate a po téměř půl ročním krmením touto značkou mohu říci - náš pes žere a žere i suché!!! Samozřejmě máme chvilky, kdy opět přemlouváme a děláme vše možné, aby jedl, ale to jsou víceméně situace výjmečné.. Krmivo FirstMate nám velice svědčí , mimo jiné se Alexovi zlepšila výrazně srst a již nemáme takovou lámavost drápů, jako jsme měli doposud.

Jelikož je Alex coursingovým závodníkem a jeho fyzická zátěž je vysoká, a to nejen díky tomuto sportu, zvolila jsem značku FirstMate High Performance, které je dle mého optimálně vyvážené díky poměru použitých surovin, zaručuje mě dostatečný přísun energie pro potřebnou aktivitu a dokonalé zdraví mého psa. Velikou výhodou je pro mého "nežravce" nízká krmná dávka a vysoká stravitelnost!Jednoduše řečeno mohu říci, že toto krmení nám vyhovuje a můj zrzounek je ve skvělé kondici a já jsem spokojená, jelikož nejkrásnější pohled pro mě je...vidět svého psa šťastného!!!"Zpět na výpis