Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • Grain Friendly
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Sdružení moravskoslezského coursingu

24. 11. 2017

 


Díky velice dobré sponzorské spolupráce Sdružení Moravskoslezského coursingu s panem ing. Steinem - firmou STAZ spol. s r. o. - mají členové sdružení možnost získat krmivo FirstMate a Belcando za výrazné členské - sponzorské ceny. .. Tato nabídka oslovila mnoho z našich členů, jelikož získat špičkové krmivo za výhodnou cenu se nenabízí denně, a proto se velká skupina rozhodla toto krmivo vyzkoušet. Po půlročním krmení se nenašel jediný negativní ohlas či problém se zvoleným krmivem, ba naopak pejskům krmení velice prospívá, jsou ve skvělé kondici a "život si mohou užívat naplno" , některým pomohlo krmivo výrazně napravit i srst.

Z výše uvedených důvodů jsem se rozhodla veřejně poděkovat panu ing. Steinovi za fantastickou sponzorskou spolupráci a rovněž za výborné krmivo FirstMate a Belcando, které umožňuje našim členům udržet své pejsky ve špičkové fyzické kondici , která je při coursingu nezbytná!!!

Děkuji Vám jménem všech členů Sdružení Moravskoslezského coursingu a věřte, že si spolupráce s Vámi velmi vážíme….

Barbora Zdráhalová, předsedkyně Sdružení Moravskoslezského coursingu Dovolte mi, abych zde uveřejnila i pár ohlasů od našich členů týkající se krmiva…

Renata Palová - Faira ze Svobodova dvora,
výmarský ohař krátkosrstý fenka je krmena FirstMate Potato and Fish Large breed puppy "Po 10 měsíčních peripetiích s výběrem krmiva pro mou výmarku jsem narazila na krmivo FirstMate. Po odborné konzultaci jsem se rozhodla zvolit krmivo FirstMate Lamb and Potato, ihned poté jsem šáhla ještě na druhou řadu FirstMate Potato and Fish, jelikož fence ryby velmi chutnají a u této řady jsem zůstala. Nejen že fence granule chutnají, voní, ale také se díky ním velice napravila v srsti. Srst má perfektní barvy a kvality, což je u výmarských ohařů velmi důležité. Fyzická kondice mé fenky je výborná / běháme coursing/ a krmivo FirstMate je pro nás naprostou jedničkou!!"

Jana Mrlíková - Nikita, labradorský retrívr fenka je krmena FirstMate Wholesome extra "Mám 4letou labradorku, která neměla doposud žádnou extra kondici a krmivo pro nás bylo vždy problémem, jelikož nám po veškerých granulích tloustla. V letošním roce jsem s ní začala běhat coursing a na radu kamarádky jsem zvolila krmivo FirstMate, jelikož má fenka potřebuje dobrou a vyváženou stravu. FirstMate ji velice chutná a to je pro mě i ni velice důležité, má teď lepší srst, která se nemastí a především se dostala konečně po 4 letech do fantastické kondice. Díky krmivu FirstMate se nemusím bát, že by moje fenka jakkoliv strádala a značku měnit nebudeme."

Jana Olšaníková - Garp, briard pejsek je krmen Belcando junior "Pro aktivní štěňátko jsem potřebovala najít krmivo, které by bylo důležitým základem pro tvorbu kloubů,kostí, srsti a svalů. Už půl roku krmíme Belcandem junior a briardík je vitální a spokojený pejsek, což je pro mě velmi důležité. Do granulek přidáváme někdy i masové konzervy Belcando a tehdy jsem si jistá, že nebudu muset umývat misky,jak moc mu jídlo chutná. Od útlého věku jsme začali trénovat coursing, jelikož chceme v budoucnosti složit profesionální licenci a díky našemu krmení vše zvládáme perfektně. Chlupaté tělíčko mého psa může díky krmivu Belcando dělat všechno to, co má rádo - běhat, skákat, hrát si, prostě zvládáme vše, co každé štěňátko k vstupu do života potřebuje.."


 

Zpět na výpis