Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

Střední knírač - Alena Moláčková

24. 11. 2017

Vážení,

jsem majitelka dvou středních černých kníračů a již v loňském roce jsem od známých žijících na Severní Moravě slyšela o krmivu First Mate.

V té době jsem zkoušela krmit EUKANUBOU.Ta mým pejskům vůbec nechutnala. Následně Purinou PROPLAN. Tu sice přijímali jakž takž, ale nevím, jaká je u tohoto krmiva stravitelnost, protože "odpad" byl poměrně bohatý. Protože bydlím v Praze 6, vypravila jsem se na radu místních majitelů pejsků do prodejny Na Bělohorské pláni. V prodejně se mi ochotně věnovali, nabídli a doporučili mi krmivo First Mate, které zlepšuje jak kvalitu srsti, tak je velmi stravitelné.

Vzala jsem si tehdy jen dvoukilový vzorek na vyzkoušení a u krmiva jsem již zůstala. Mladší - dvouletý pejsek se během pár měsíců pěkně vykrmil, protože je to spíš takový sportovnější osvalený typ a vypadal hubeně a také kvalita srsti doznala pozitivních změn. Pokud byste se chtěli sami přesvědčit, jak vypadá a jak mu krmivo svědčí, je možno si oba najít na internetové stránce http://tady.cz/schnauz/foto45alena.htm.

S pozdravem Alena Moláčková Vážený pane Ing.Steine, je to již delší dobu, kdy jsme spolu mluvili mobilním telefonem. Ozývám se proto, že bych chtěla pochválit krmivo Firstmate, kterému jsem zůstala (tedy moji psi) věrná - tentokrát druh Lamb and Rice. Vážně je pro nás to nejlepší, kterým jsem kdy krmila. Nejen že chutná, ale má úžasný vliv na kvalitu srsti. Musím se pochlubit, že můj mladší Fabien, kterého krmivem Firstmate krmím už dobré dva roky (a zvlášť teď, co baští jehněčí s rýží) získal do svých čtyř let věku: Juniorchamp. ČR a Rakouska Champ. český, slovenský, polský, maďarský, německý, VDH, Grandchamp. Maďarska, Interchampion Klubový champ. český, slovenský, německý a mezinárodní (ISPU) klubový šampion. Kromě toho obsadil výborné druhé místo na světové výstavě v Miláně v roce 2000. Určitě je to i zásluhou kvalitního krmiva. Zdravím a přeju hodně zdaru v činnosti obchodní i chovatelské.

S pozdravem Alena Moláčková + dva černí střední knírači.

Zpět na výpis