Vyráběno v Kanadě od roku 1989

Since 1989

Najdete nás na sociálních sítích
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované
  • S obilovinami
  • Bez obilovin
  • Konzervované

TOP DRY FOODS 2010

24. 11. 2017

Vážení návštěvníci našich stránek,

dovolte, abych se s vámi podělil o radost z toho, že i v letošním roce bylo krmivo Firstmate vybráno mezi TOP 2010 krmiv dle World Dog Journalu. Dle mého soudu je to nejprestižnější ocenění krmiva. Které může být uděleno jen těm opravdu nejlepším značkám v Americe. Pro rok 2010 obdrželo toto ocenění 33 značek. Je pro mne velice potěšující, že v nabídce naší firmy najdete hned několik krmiv řazených mezi opravdu bezpečná. Momentálně jsou to z amerických krmiv Firstmate, Breeders Choice, Canidae, Omnipro. Těšit nás může, i to že mezi vyhodnocenými je i krmivo Caninecaviar, které jsme jako první v Evropě zaregistrovali před více jak 10 lety zaregistrovali, posléze vypustili z naší nabídky a dali přednost jiným značkám.

Laická veřejnost bude překvapena, že mezi americkou elitou zařazenou do TOP DRY FOODS nenajde žádnou ze značek prezentujích se na veřejnosti bombastickou reklamou. Důvod je zřejmý. Pokud tyto firmy chtějí a sledují pod pláštíkem péče o vašeho miláčka maximální zisk, do pytle se již kvalitní suroviny nevejdou.

V tuto chvíli jsme nepochybně jediná firma v Evropě, která může nabídnout tolik vyjímečných značek zařazených do TOP DRY FOODS 2010. I to je pro nás signálem, že cesta, kterou jsme nastoupili před 12 lety, kdy jsme spolu s již neexistující americkou značkou Eagle byli prvními vlaštovkami na trhu naturálních krmiv byla cestou správnou. Byli jsme v naší republice,kdo uvedl na trh před 12 lety tzv. grain free řadu a později holistické krmivo.

Pro ty z vás, kteří neví, jaké jsou podmínky pro zařazení do TOP DRY FOODS doporučuji přečtení článku na našich stránkách v rubrice odborné články s názvem TOP DRY FOODS 2009.

Základní filosofii naší firmy není prodej krmiva jako takového, ale služba a servis, který jsme schopni našim klientům poskytnout. To co nám přináší kladné impulsy pro naší další práci a utvrzuje nás v tom , že to co léta děláme je smysluplné je důvěra našich klientů .Mnohým z nich jsme pomohli vyřešit jejich v tu chvíli takřka neřešitelné problémy, dalším pomáháme řešit výživný stav jejich miláčků tak, aby byli zdraví, temperamentní, nabití energií, kterou mohou předávat svým pánům, prostě šťastní , spokojení a životaschopní.

Ing. Gerhard Stein
 

Zpět na výpis